Bay Yanlış Ezgi İnal (Özge Gürel) Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Bay Yanlış Ezgi İnal (Özge Gürel) Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Can Yaman’ın yeni dizisi olan Bay Yanlış, uzun bir bekleyişin ardından bu akşam FOX TV ekranlarında ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. İzleyicilerin aklında da doğal olarak dizi hakkında birçok soru yer almakta. Özellikle dizinin kadrosunda yer alan isimlerin kimler olduğu, daha önce hangi projelerde yer aldıkları gibi şeyler izleyiciler tarafından internette araştırılmaya başlandı bile. Dizinin kadrosunda yer alan ve aynı zamanda Can Yaman ile başrolü paylaşan Özge Gürel de merak edilen isimlerden biri. Peki Bay Yanlış dizisinde Ezgi İnal karakterine hayat veren Özge Gürel kimdir? Özge Gürel kaç yaşında? Özge Gürel nereli? Bu soruların yanıtları ve Bay Yanlış dizisi hakkında bilmeniz gereken diğer her şey yazımızda!

 

Özge Gürel Kimdir? Kaç Yaşında Ve Nereli?

 

Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Özge Gürel’in baba tarafı Çerkes kökenli iken anne tarafının kökeni ise Selanik’e dayanmaktadır. Silivri’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamlayan Özge Gürel daha sonra Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümüne başladı ancak oyunculuk hayallerinin peşinden gidebilmek adına mezun olmadan bıraktı. Özge Gürel’in ilk oyunculuk deneyimi ise Kızım Nerede isimli dizide hayat verdiği Zeynep karakteriyle oldu.

 

İlk oyunculuk performansıyla bu alandaki başarısını kanıtlayan Özge Gürel sonrasında birçok farklı projede rol almaya başladı. 2014 yılında Medcezir dizisinde canlandırdığı Ada karakteri ve Muhteşem İkili dizisinde hayat verdiği Nilüfer karakteriyle kendini geniş kitlelere tanıtan Özge Gürel ayrıca Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl, Kiraz Mevsimi, Yıldızlar Şahidim, Dolunay ve Börü gibi yapımlarda yer aldı. Özge Gürel şimdiyse uzun zamandır merakla beklenen ve bu akşam başlayan FOX TV dizisi Bay Yanlış’ta Ezgi İnal karakterine hayat veriyor.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.