canlı radyo dinle

Kanal D Canlı izleYükleniyor...

 • Açılmıyorsa buradan deneyiniz. • Kanal D hakkında bilgiler


  Kuruluş 19 Aralık 1993 Pazar
  Yer İstanbul, [[ Türkiye]]
  Önemli şahıslar Mehmet Ali Birand
  Okan Bayülgen
  Beyazıt Öztürk
  Deniz Arman
  Yan kuruluş D Çocuk, D Plus, D Max, D Spor, Hipodrom TV, Kanal D HDTV, D Yeşilçam, Dream TV, Dream Türk, Movie Smart, Sahibi Ayhan Şahenk (1993-1995), Aydın Doğan (1995-günümüz)
  Slogan Türkiye'nin kanalı
  Web sitesi Kanal D  Kanal D Türkiye'nin ençok izlenen tv kanallarından bir tanesi fakat Avrupa yayın ve reklamlarındaki kalitesizlikten dolayı avrupadaki Türklerden bir hayli eleştiri alan bir kanal. Çeşitli kaynaklardan oluşturduğumuz kanal profili ile televizyon kanalını siz değerli ziyaretçilerimize tanıtacağız.

  (Kanal Doğan), Türkiye'de yayın yapan ulusal bir televizyon kanalıdır. 19 Aralık 1993 tarihinde kurulmuştur. Sahibi Aydın Doğan'dır.
  Kanal, 19 Aralık 1993 tarihinde kurulmuştur. Sahibi önce Ayhan Şahenk iken, şimdi Aydın Doğan'dır. Türkiye'nin ilk televizyon kanallarından birisidir (TRT, Star TV, Show TV ve ATV'den sonra). Kaliteli yayınlarıyla, Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından birisidir. 2004 yılında, analojik yayınına son verdi ve sayısal yayına geçti. Bu şekilde kanal listesini çoğaltı. Bu kanallardan Dream TV, CNN Türk, FB TV ve Platform TV bulunmaktaydı. Mayıs 2007'de Doğan Yayın Grubu'nun satın aldığı Star TV ve DigiFunClub sayesinde, D-Smart faturasız dijital platformu kuruldu ve kanal listesi çoğaldı. Yeni kanallar, DigiFunClub tematik kanalların yerini aldı. Kanal D'nin yeni kanal paketinde D Çocuk, D Plus, D Max, D Spor, Hipodrom TV, Kanal D HDTV, D Yeşilçam, Dream TV, Dream Türk adlı altı kanalları bulunmaktadır. Almanya (Euro D) ve Romanya'da birer şubesi bulunmakta.

  Kanal D Dizileri


  Annem Binbir Gece Akasya Durağı Bir Bulut Olsam Arka Sokaklar Gece Gündüz Asi Kavak Yelleri Aşk-ı Memnu Küçük Kadınlar Aşk Yakar Yaprak Dökümü

  Kanal D Programları


  PROGRAM 32.Gün Disko Kralı A. Güçlü ile Genç Bakış Esra Ceyhan'la Ana Haber Bülteni Haneler Aşkın Gözü Kördür Kocam Size Emanet Beyaz Show Magazin D BKM Mutfak Sabahların Sultanı Cinemania Şeffaf Oda Telefon Kulübesi


  Kaynak: Vikipedi, özgür ansiklopedi - www.kanald.com.tr

  Kanal d izle